Rozliczenia podatkowe w Lublinie

Świadczymy usługi na rzecz przedsiębiorców w zakresie rozliczeń podatkowych. Efektem naszych działań jest terminowe realizowanie płatności na rzecz Fiskusa. Chronimy firmy przed konsekwencjami w postaci odsetek i grzywien wynikających z opóźnień bądź niepłacenia zaliczek na podatek dochodowy oraz podatku od towarów i usług. Za otrzymanym pełnomocnictwem składamy stosowne dokumenty, odciążając przedsiębiorców od dopilnowywania formalności wymaganych przez Urząd Skarbowy i ZUS.

Rozliczenia każdej formy opodatkowania

Prowadzimy rozliczenia dla firm, które zdecydowały się na dowolną formę opodatkowania: na zasadach ogólnych, podatek liniowy, karta podatkowa czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Ponadto świadczymy usługi z zakresu doradztwa podatkowego, z którego klienci korzystają zarówno przy zakładaniu działalności, stojąc przed wyborem formy rozliczeń z Urzędem Skarbowym, jak i już w trakcie prowadzenia firmy.

Ulgi i odliczenia

Wieloletnie doświadczenie i bieżące śledzenie zmian w przepisach prawa podatkowego pozwalają nam wykorzystywać dostępne ulgi i odliczenia na korzyść naszych klientów. Decydując się na nasze usługi przedsiębiorcy mają pewność, że w rozliczeniach nie zostaną pominięte żadne należne im się zwolnienia, odliczenia, obniżki bądź zmniejszenia, które przewiduje dla nich prawo podatkowe.