Pomoc w zakładaniu firmy

Proponujemy specjalny pakiet usług dla osób, które potrzebują pomocy w procesie zakładania firmy. Doradzamy w wyborze optymalnej formy działalności gospodarczej, dostosowanej do rodzaju planowanego przedsięwzięcia. Pomagamy zarejestrować spółkę w KRS, co stanowi niełatwe zagadnienie i zależy od charakteru podejmowanej działalności. W takich sytuacjach przydaje się znajomość przepisów, którą dysponują nasi pracownicy. Wypełniamy wnioski i kompletujemy stosowne dokumenty, sporządzamy umowy i oświadczenia, zbieramy dowody opłat, ubiegamy się o zdobycie licencji i koncesji.

Dzięki pomocy biura rachunkowego Praktyk w zakładaniu firmy nawet najbardziej skomplikowana procedura przebiega bez zakłóceń, a formalności zostają dopełnione szybko i w zgodzie z obowiązującym prawem.

Co można zyskać dzięki naszej pomocy?

Pomoc w zakładaniu firmy świadczona przez nasze biuro pozwala Państwu zaoszczędzić czas i energię oraz skupić się na rozwijaniu właściwej działalności, zamiast borykaniu się ze sprawami urzędowymi. Doradzimy, jak wybrać optymalną formę opodatkowania i sposób płacenia zaliczek na podatek dochodowy. Skorzystamy z preferencyjnych składek ZUS, dopuszczalnych ulg i zwolnień.

Dla osób zakładających działalność gospodarczą przygotowaliśmy atrakcyjny cennik usług, uwzględniający zniżki w pierwszym miesiącu prowadzenia biznesu. Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z biurem Praktyk.

  •