Zakres usług Biura Rachunkowego Praktyk

Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług Biura Rachunkowego PraktykDysponujemy wieloletnim doświadczeniem i znajomością obowiązujących przepisów. Działamy w zgodzie z przepisami prawa oraz ogólnie przyjętymi standardami. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i średnimi podmiotami gospodarczymi.

Z należytą dbałością prowadzimy księgi rachunkowe oraz księgowość uproszczoną. Pomagamy w sporządzaniu ewidencjidla celów podatku VAT oraz ewidencji środków trwałych i wyposażenia, czyli posiadanych i użytkowanych przez podatnika składnikach majątku. Zajmujemy się sporządzaniem rzetelnych i poprawnych metodologicznie sprawozdań do GUS i NBP.

Dokonujemy rocznych i okresowych rozliczeń z Urzędem Skarbowym i umożliwimy naszym Klientom skorzystanie z fachowych porad dotyczących podatków. Oferujemy również usługi kadrowo-płacowe, związane z prowadzeniem akt personalnych, obsługą umów, wypłat i składek. Wspieramy Klientów zakładających działalność gospodarczą i załatwiamy towarzyszące tej procedurze formalności.

W czym możemy Państwu pomóc?

Opracujemy politykę rachunkowości adekwatną do charakteru działalności firmy i będziemy ją konsekwentnie i rzetelnie prowadzić. Przejmiemy odpowiedzialność wobec urzędów US, ZUS. Zoptymalizujemy rozliczenia podatkowe. Usprawnimy systemy księgowości, doradzimy najlepsze rozwiązania, zadbamy o dotrzymanie terminów i zaktualizujemy dane. Zajmiemy się przygotowywaniem wniosków kredytowych.

Ceny za usługi ustalamy indywidualnie, w zależności od potrzeb Klienta i zakresu świadczeń. W ramach umowy zapewniamy bezpłatne doradztwo podatkowe. Działalność biura jest objęta obowiązkowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej, chroniącym zarówno Klientów, jak i pracowników przed skutkami ewentualnych omyłek.

Zadbamy o rachunkową stronę Państwa firmy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i kontaktu z Biurem Rachunkowym Praktyk.